Znacznik do nasion. Produkt ekologiczny – Blog

Znacznik do nasion to projekt Werbena art.-nasiona, wykonany jest z biodegradowalnej naturalnej sklejki. Produkt ekologiczny

Znacznik do oznaczenia miejsca wysiewu nasion, do ogrodów warzywnych, ziołowych, rabat kwiatowych, upraw doniczkowych, jak również do oznaczania bylin bądź krzewów. Wykonane w 100% z naturalnej sklejki brzozowej, oznacza to że nie szkodzi ziemi, tak jak plastikowe etykiety. W rezultacie produkt jest przyjazny dla środowiska.

znacznik do nasion T

znacznik do nasion T

Faktem jest że często wysiewamy na grządkach nasiona z nadzieją że zapamiętamy jaki gatunek bądź odmiana w danym miejscu wyrośnie. Niestety prawdę mówiąc, prędzej czy później to co miało być zapamiętane ulatuje nam z głowy 😊 a kiełkujące nasiona są do siebie bardzo podobne.  Dlatego nasze ekologiczne znaczniki pomogą uporządkować grządki, rabaty, donice itp.

znacznik nasion I

znacznik nasion I

W szczególności nasze znaczniki wprowadzą niepowtarzalny urok w Twoim ogrodzie, ale też uporządkują grządki i rabaty. W ten sposób łatwo oznaczysz miejsca wysiewu nasion.

Mając to na uwadze spersonalizuj etykiety roślin krótką informacją o odmianie, gatunku, czasie wysiewu i zbioru bądź warunkach wzrostu i uprawy. 

Co ważniejsze odpowiednio wykończona końcówka ułatwia wbicie znacznika w ziemię oraz precyzyjne wyznaczenie miejsca wysiewu nasion. Dodatkowo znaczniki posiadają naturalne przebarwienia po wypalaniu kształtu dzięki czemu dodaje im to niepowtarzalnego uroku.

Bez wątpienia nasz znacznik do nasion to świetny wybór na prezent dla Wszystkich którzy kochają ogrodnictwo.

 

Zachęćcie dzieci do spędzenia czasu w ogrodzie.

Zacznijmy od kilku kolorowych kredek bądź farb – nasz ekologiczny znacznik to przecież 100 % twórczej zabawy dla Waszych pociech. Niech namalują na tabliczkach warzywa bądź kwiaty z waszych grządek. Przez to gwarantujemy że oprócz świetnej zabawy z pewnością dzieci będą chętniej odwiedzać ogród, bądź balkonowe rabaty żeby obserwować wzrost roślinek z wysianych poprzednio nasion oznaczonych co więcej własnoręcznie stworzonymi kolorowymi etykietami.

A więc do dzieła !!!

Nasze znaczniki do nasion i inne produkty kupisz tutaj: nasiona.werbena-art.pl

Nasze nasiona kupisz tutaj: dzialkowiecsklep.pl