Kapusta głowiasta biała Hornet mieszaniec

Kapusta głowiasta biała

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Kapusta głowiasta biała Hornet mieszaniec

  2.53

  Brassica oleracea L.

  Odmiana bardzo wczesna, o okresie wegetacji od wysadzenia do zbioru 57-62 dni. Polecana do uprawy pod osłonami oraz najwcześniejszej uprawy w gruncie. Tworzy główki małe okrągłe o wadze 0,8-1,1 kg, średnio odporne na pękanie, średniozwięzłe. Doskonała odmiana do uprawy wczesnej młodej kapusty, czyli polecana jest do bezpośredniego spożycia w formie gotowanej oraz do przygotowywania surówek.

  Quick View
 • Kapusta głowiasta biała Kamienna Głowa

  2.67

  Brassica oleracea L.

  Odmiana późna (od wysadzenia do zbioru 150 – 160 dni). Posiada duże wartości smakowe i odżywcze. Tworzy bardzo duże ścisłe główki dochodzące do 3-4 kg. Polecana jest do uprawy na późny zbiór z przeznaczeniem do kwaszenia i przechowywania.

  Quick View
 • Kapusta głowiasta biała Midor mieszaniec

  2.67

  Brassica oleracea L.

  Odmiana średnio późna, o okresie wegetacji od wysadzenia rozsady 105-115 dni. Odmiana polecana szczególnie do przetwarzania. Tworzy głowy o zwięzłej białej strukturze o wadze 4,2-5kg z wysoką zawartością cukrów. Podczas procesu kiszenia nie zmienia koloru. Zbiór do zimowego przechowywania i przetwarzania przeprowadza się od połowy października do pierwszej dekady listopada.

  Quick View
X