Kalarepa Blankyt

Kalarepa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Kalarepa Blankyt

  1.68

  Brassica oleracea L.

  Odmiana wczesna o okresie wegetacji 80 – 85 dni, polecana do całosezonowej uprawy w gruncie. Wytwarza zgrubienia – kalarepy o kształcie  kulisto-eliptycznym o fioletowym zabarwieniu. Odmiana odporna na pękanie, łykowacenie, przerastanie oraz wybijanie w pędy kwiatostanowe, słabo ulistniona. Odmiana polecana jest do uprawy z przeznaczeniem do bezpośredniego spożycia, krótkotrwałego przechowania oraz przetwarzania (mrożenia).

  Quick View
 • Kalarepa Gigant

  1.68

  Brassica oleracea L.

  Odmiana późna o okresie wegetacji 130 – 150 dni. Rośliny kalarepy, osiągające wagę od 3 do 5 kg. Kalarepy mają kształt kulisto-eliptyczny w kolorze biało-zielonym, z miąższem dobrej jakości, białoseledynowym, soczystym, bardzo smacznym, nie podatnym na łykowacenie. Odmiana polecana jest do uprawy letniej i jesiennej z przeznaczaniem do długotrwałego przechowywania, bezpośredniego spożycia i przetwarzania, szczególnie polecana do mrożenia.

  Quick View
 • Kalarepa Luna

  2.25

  Brassica oleracea L.

  Odmiana bardzo wczesna o okresie wegetacji 75-80 dni, polecana do pędzenia czyli bardzo wczesnej uprawy (wiosennej) pod osłonami oraz całorocznej uprawy w gruncie. Wytwarza zgrubienia – kalarepy, o kształcie kulisto-eliptycznym w kolorze biało-zielonkawym, miąższu, białoseledynowym, soczystym, bardzo smacznym. Bardzo odporna na pękanie, łykowacenie, przerastanie oraz wybijanie w pędy kwiatostanowe. Odmiana polecana jest do uprawy z przeznaczeniem do bezpośredniego spożycia, krótkotrwałego przechowania oraz przetwarzania (mrożenia).

  Quick View
X