Jarmuż Kadet

Jarmuż

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Jarmuż Kadet

  2.11

  Brassica oleracea L.

  Odmiana średnio późna, rośliny dorastają do 60-80 cm niezbyt rozłożyste, odporne na przewracanie. Liście średnio-zielone, pęcherzykowate, mocno poskręcane. Rośliny tolerują spadki temperatur nawet do -15 ˚C. Może być uprawiany z siewu wprost do gruntu oraz z rozsady. Zbiór roślin można przeprowadzać od jesieni przez zimę do wiosny, aż do momentu wydania pędów kwiatostanowych. W przypadku siewów wczesnowiosennych można przeprowadzać zbiór młodych roślin już po miesiącu.

  Quick View
 • Jarmuż Kapral

  2.11

   Brassica oleracea L.

  Odmiana średnio wczesna, polecana do bezpośredniego spożycia. Rośliny dorastają do 40-50 cm tworzą dość szerokie róże. Ciemnozielone liście są pęcherzykowate i mocno skręcone. Rośliny tolerują spadki temperatur do -15 ˚C. Może być uprawiany z siewu wprost do gruntu oraz z rozsady. Zbiór roślin można przeprowadzać od jesieni przez zimę do wiosny, aż do momentu wydania pędów kwiatostanowych. W przypadku siewów wczesnowiosennych można przeprowadzać zbiór młodych roślin już po miesiącu.

  Głębokość 1-2 cm
  Rozstawa 50-65 x40-50 cm
  Zbiór VIII-XII

  Quick View
 • Jarmuż Rednex WYPRZEDANE

  0.00

  Brassica oleracea L.

  Odmiana średnio późna, rośliny dorastają do 30-40 cm. Liście ciemne fioletowo-niebieskie, pęcherzykowate i mocno skręcone. Rośliny tolerują spadki temperatur nawet do -18 ˚C. Polecany do bezpośredniego spożycia.

  Może być uprawiany z siewu wprost do gruntu oraz z rozsady. Zbiór roślin można przeprowadzać od jesieni przez zimę do wiosny, aż do momentu wydania pędów kwiatostanowych. W przypadku siewów wczesnowiosennych można przeprowadzać zbiór młodych roślin już po miesiącu. Ta odmiana będzie także efektowną dekoracją w naszym ogrodzie.

  Siew V-VII
  Głębokość 1-2 cm
  Rozstawa 50-65 x40-50 cm
  Zbiór VIII-XII
  Quick View
X