Cebula Avalon

Cebula

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Cebula Avalon

  2.25

  Allium cepa L.

  Odmiana średnio wczesna o okresie wegetacji 125-130 dni. Tworzy cebule o masie około 115 g, pokryte białą łuską z miąższem o łagodnym smaku. Odmiana polecana do uprawy z przeznaczeniem cebul do bezpośredniego spożycia w miarę dorastania jak również do niedługiego przechowywania.

  Quick View
 • Cebula Globo

  4.07

  Allium cepa L.

  Odmiana późna, o okresie wegetacji 170 – 175 dni, polecana do uprawy z rozsady. Przy uprawie z rozsady (siew na początku lutego) tworzy cebule o masie 700-1000 g. (przy siewie bezpośrednim do gruntu tworzy cebule o masie 200-300 g).Zgrubienia duże, szeroko owalne, łuska koloru słomkowożółtego. Odmiana sałatkowa bardzo smaczna polecana do bezpośredniego spożycia. Wysiew od końca marca do końca kwietnia w rzędy co 30cm. Głębokość siewu 1-2 cm.

  Quick View
 • Cebula Grenada

  2.67

  Allium cepa L.

  Odmiana średnio wczesna, o okresie wegetacji 110-115 dni. Tworzy cebule o masie około 145 g, pokryte łuską koloru karmazynowego. Łuska jest ciemniejsza i bardziej lśniąca niż u odm. Karmen. Cebule w przekroju poprzecznym mają biały miąższ z kołami w kolorze karmazynowym. Polecana do uprawy z nasion oraz dymki. Odmiana nadaje się do spożycia w miarę dorastania jak również do przechowywania.

  Quick View
 • Cebula Tandem

  2.25

  Allium cepa L.

  Odmiana średnio późna, o okresie wegetacji 130-135 dni, tworzy zgrubienia okrągłe o masie 150g, z łuską żółto brązową. Odmiana polecana do spożycia w miarę dorastania  i do przechowywania, odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wysokie plonowanie. Wysiew od końca marca do końca kwietnia w rzędy co 20-30 cm. Głębokość siewu 1-2 cm.

  Quick View
 • Cebula Tosca WYPRZEDANE

  0.00

  Allium cepa L.

  Odmiana średnio późna, o okresie wegetacji 130-135 dni, plenna, tworzy cebule o wydłużonym kształcie, średnicy 5cm, długości 14-17cm i masie ok. 150g. Cebule okrywa żółto – brązowa łuska. Taki kształt cebuli pozwala na bardzo wygodne krojenie cebuli w równej wielkości plastry i ogranicza ilość odpadów do minimum przy obieraniu -krojeniu cebuli.

  Odmiana polecana do spożycia w miarę dorastania i bardzo długiego przechowywania.

  Quick View
X