O firmie

Werbena Art Nasiona Sp. z o. o. to młoda firma która rozpoczęła swoją działalność w październiku 2016 roku od sprzedaży swoich produktów – linii nasion dla Hobbystów z logo Werbena Art EKO Ogród w sezonie 2016/2017, nasion warzyw uprawowych, starannie wyselekcjonowanych nowych odmian powszechnie znanych gatunków.

EKO Ogród to nasz ogród, nasza działka gdzie powinniśmy uprawiać warzywa, kwiaty, owoce, zgodnie z ekologiczną recepturą czyli bez użycia środków chemicznych i nawozów sztucznych.

Serdecznie zachęcamy Państwa również do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami i uwagami na temat upraw prowadzonych z naszych nasion. Mamy nadzieję, że ta strona będzie dla Państwa źródłem ciekawych informacji a może nawet inspiracji.

Prosimy o zadawanie pytań, kontakt z nami, chętnie służymy radą i pomocą. To dopiero początek naszej wspólnej drogi, którą chcielibyśmy zbudować z Państwem – Naszymi Klientami.

Zapraszamy Państwa do spotkania z nami, zachęcamy do zaplanowania upraw w najbliższym sezonie i wysiewu nasion Werbena EKO Ogród.

Zespół Werbena Art Nasiona Sp. z o.o.

X