Zielone ściany z roślin naturalnych

Ogrody wertykalne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Indywidualna wycena !!!

Z uwagi na wysokie walory estetyczne, a także wiele walorów prozdrowotnych instalowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak w przestrzeniach komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Obecnie zielone ściany stanowią prawdziwe dzieła sztuki, istne naturalne obrazy podkreślając konieczność ciągłego kontaktu człowieka z naturą.

Instalując na danej powierzchni wertykalny ogród oferujecie sobie Państwo gwarancję na swobodne oddychanie czystszym, zdrowym powietrzem. Pamiętajmy, że zastosowane rośliny posiadają wiele walorów prozdrowotnych dla ludzi : idealnie filtrują, dotleniają i nawilżają powietrze, jednocześnie oczyszczają je z toksyn.

Dodatkowym walorem instalacji zielonych ścian jest ich dźwiękochłonność.  Montowane na ścianach w pomieszczeniach biurowych, ustawiane w formie parawanów pomiędzy biurkami na open speace’ach stanowią świetną barierę tłumiącą hałas.

Dzięki właściwościom estetycznym, wertykalne ogrody we wnętrzach sprawdzają się jako doskonała, naturalna strefa relaksacyjna, zarówno w domu, jak i w biurze. Patrząc na naturalne zielone ściany dajemy możliwość odpocząć swojemu umysłowi, odciążamy oczy od trudnej i szkodliwej pracy na komputerze. Obecność roślin zwiększa również koncentrację ludzi, a przez to ich produktywność i kreatywność.

 

Kategoria:

Opis

Jesteśmy w stanie zrealizować wykonanie zielonego ogrodu właściwie w każdym pomieszczeniu, na dowolny wymiar.

Rozwiązań technicznych jest  kilka :

  1. Montowane bezpośrednio do ściany z otwartym obiegiem wody ( sterownik on-line, niezbędne wykonanie podłączeń WOD-KAN )
  2. Montowane bezpośrednio do ściany z zamkniętym obiegiem wody ( montowane z klasycznym sterownikiem ustawianym ręcznie, zbiornik na wodę, w zależności od możliwości za ścianą lub w dolnej jej części )
  3. Mobilne „ parawany” , jedno lub dwustronne ze zbiornikiem na wodę w dolnej części.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Niestraszne nam żadne wyzwania, nietypowe formy i kształty.

Pamiętaj, zielone ściany umożliwiają bliski kontakt z naturą, który jest niezbędny, aby zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Są miłą odmianą i urozmaiceniem we współczesnych modernistycznych, surowych wnętrzach. Zajmują niewiele miejsca, jednocześnie tworząc wyjątkową dekorację zwiększającą atrakcyjność naszego otoczenia.