Seler korzeniowy Maxim 0,5g

5.10

Apium graveolens L.

Termin siewu do inspektu : III
Termin wysadzenia do gruntu : V – VI
Rozstaw : 30-40 x 25-30 cm
Termin zbioru : X – XI

Odmiana późna o okresie wegetacji 145 dni od wysadzenia rozsady. Polecana do przygotowywania soków, surówek, sałatek, mrożonek do marynowania i suszenia. Odmiana polecana do uprawy  na zbiór jesienny przeznaczony do przechowywania.

Seler jest przyprawą kuchenną ale również środkiem leczniczym. Jedzony regularnie zapobiega miażdżycy, artretyzmowi, poprawia pracę nerek. Zawiera duże ilości soli mineralnych potasu, wapnia, sodu, magnezu, fosforu oraz mikroelementy. Zawiera ponadto olejki eteryczne nadające charakterystyczny zapach, który pobudza apetyt i trawienie.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

 

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.