Mizuna mieszanka zielona i czerwona 1g

3.40

Idealna do uprawy na microgreens

Wysiew pod osłony / do doniczek: całoroczny, gł. 0,5 cm
Zbiór: 7-14 dni od wysiewu
Stanowisko: słoneczne

To mieszanka nasion popularnych odmian mizuny – bardzo smacznej i wartościowej rośliny liściowej, nazywanej również japońską musztardą. To proste w pielęgnacji, bardzo zdrowe warzywo, łatwe w uprawie nawet na kuchennym parapecie. Delikatnie kruche, soczyste lecz ostre w smaku liście z musztardową nutą – dostarczają niezwykłych wrażeń smakowych. Doskonale pasuje do dań mięsnych, kanapek, sałatek, sosów i zup. Idealna do uprawy na microgreens. Młode listki to wspaniały dodatek do potraw, udoskonalający ich wygląd o wysoko skoncentrowanych wartościach odżywczych. Zawierają mnóstwo witamin i soli mineralnych, wspomagają utrzymanie dobrej kondycji, odporności, a spożywane regularnie wspierają dbanie o układ krążenia, układ nerwowy i pokarmowy.

 

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.