Rzodkiewka do całosezonowej uprawy w gruncie Opolanka 10g

3.10

Raphanus sativus L.

Termin siewu : IV/V – VIII
Rozstaw : 10-20 x 1-2 cm
Termin zbioru : poł. IV/VI – IX/X

Odmiana wczesna o zgrubieniu czerwonym, cylindrycznym zgrubieniu z białym soczystym miąższem o małej skłonności do parcenia. Polecana do uprawy wiosennej pod osłonami oraz wiosennej i jesiennej w gruncie.
Rzodkiewka jest cennym warzywem ze względu na krótki okres wegetacji jest pierwszą nowalijką, zawiera również znaczące ilości witaminy C oraz witaminy z kompleksu B, żelazo i olejki gorczyczne, składniki tak potrzebne naszemu organizmowi na wiosnę. Rzodkiewka ma duże zastosowanie w gospodarstwie domowym, może być spożywana na świeżo jak i po ugotowaniu. Gotowana jest polecana dla osób z problemami żołądkowymi.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.