Rzodkiewka mieszanka odmian 0,3g

4.10

Raphanus sativus L.

Różnokolorowe: białe, żółte, czerwone i fioletowe

Wysiew do gruntu: IV-IX, gł. 1,5-2 cm
Zbiór: V-X
Rozstawa: 20cm x 3-4cm
Stanowisko: słoneczne

Kolorowa mieszanka pięciu odmian rzodkiewek o kulistych zgrubieniach: Zlata-żółta, Stela-czerwona, Whitney-biała, Viola-fioletowa. Gwarantuje nie tylko różnorodność na talerzu, ale również różne smaki, od łagodnych do nieco ostrzejszych. Nie może ich zabraknąć w żadnej wiosennej sałatce oraz kolorowych kanapkach. Są to odmiany bardzo odporne na wybijanie w pędy kwiatostanowe oraz na pękanie.

Rzodkiewka jest cennym warzywem ze względu na krótki okres wegetacji jest pierwszą nowalijką, zawiera również znaczące ilości witaminy C oraz witaminy z kompleksu B, żelazo i olejki gorczyczne, składniki tak potrzebne naszemu organizmowi na wiosnę. Rzodkiewka ma duże zastosowanie w gospodarstwie domowym, może być spożywana na świeżo jak i po ugotowaniu. Gotowana jest polecana dla osób z problemami żołądkowymi.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.