Rzodkiewka mieszanka odmian 0,3g

4.10

Raphanus sativus L.

Różnokolorowe: białe, żółte, czerwone i fioletowe

Wysiew do gruntu: IV-IX, gł. 1,5-2 cm
Zbiór: V-X
Rozstawa: 20cm x 3-4cm
Stanowisko: słoneczne

Kolorowa mieszanka pięciu odmian rzodkiewek o kulistych zgrubieniach: Zlata-żółta, Stela-czerwona, Whitney-biała, Viola-fioletowa. Gwarantuje nie tylko różnorodność na talerzu, ale również różne smaki, od łagodnych do nieco ostrzejszych. Nie może ich zabraknąć w żadnej wiosennej sałatce oraz kolorowych kanapkach. Są to odmiany bardzo odporne na wybijanie w pędy kwiatostanowe oraz na pękanie.

Rzodkiewka jest cennym warzywem ze względu na krótki okres wegetacji jest pierwszą nowalijką, zawiera również znaczące ilości witaminy C oraz witaminy z kompleksu B, żelazo i olejki gorczyczne, składniki tak potrzebne naszemu organizmowi na wiosnę. Rzodkiewka ma duże zastosowanie w gospodarstwie domowym, może być spożywana na świeżo jak i po ugotowaniu. Gotowana jest polecana dla osób z problemami żołądkowymi.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.