Rzodkiewka do całosezonowej uprawy w gruncie Ester 10g

3.10

Raphanus sativus L.

Termin siewu : IV – IX
Rozstaw : 20 x 3-4 cm
Termin zbioru : poł. V – X

Odmiana wczesna, o okresie wegetacji 28-32 dni od wysiewu nasion. Polecana do pędzenia i uprawy w otwartym gruncie przez cały okres wegetacji. Tworzy okrągłe, czerwone zgrubienia. Odmiana jest odporna na pękanie, wybijanie w pędy kwiatostanowe i zmiany struktury miąższu. Polecana jest do uprawy w otwartym gruncie wiosną, latem i jesienią.
Rzodkiewka jest cennym warzywem ze względu na krótki okres wegetacji -doskonale nadaje się jako przedplon dla pomidora lub ogórka.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.