Poziomka Rujana 0,2g

3.50

Fragaria vesca L.

Termin siewu do inspektu : II – III
Termin wysadzenia do gruntu : V – IX
Rozstaw : 30 x 30 cm
Termin zbioru : VI – X

Odmiana o dużym urodzaju aromatycznych, czerwonych stożkowatych owoców. Poziomka jest rośliną wieloletnią, osiąga wysokość do 20 cm. Odmiana polecana jest także do uprawy w wiszących pojemnikach i donicach. Owoce zbiera się od końca czerwca do jesiennych przymrozków. Owoce są bardzo słodkie i aromatyczne mogą być zjadane na surowo lub wykorzystywane do przygotowywania przetworów, konfitur, soków, nalewek, kompotów, dżemów i win oraz suszone – dodawane do herbaty.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.