Pomidor wysoki Malinowy Kapturek typ Cherry 0,1g

3.10

Solanum lycopersicum L.

Termin siewu do inspektu : poł. III – IV
Termin wysadzenia do gruntu : poł V
Rozstaw : 70-80 x 40-60 cm
Termin zbioru : poł. VII – X

Odmiana o typie owocu malinowym „cherry”, bardzo wczesna, do uprawy w tunelach foliowych oraz w gruncie przy palikach w miejscu osłoniętym. Polecana także do uprawy w doniczkach i pojemnikach na balkonach, tarasach. Tworzy małe cylindryczne owoce (7– 8g), barwy różowo-malinowej, trwałe, bez skłonności do opadania, zebrane w grona w długości 45 – 75 cm, na których znajduje się z kilka owoców. Liczba owoców na roślinie dochodzi od 450 do 600 szt.

Z uwagi na ciężar gron z owocami należy pamiętać o podwiązywaniu gron – rośliny dobrze to znoszą.

Odmiana z wysoką odpornością na choroby grzybowe. Owoce polecane są do bezpośredniego spożycia.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.