Pomidor wysoki Blackball 0,2 g

4.10

Solanum lycopersicum L. 

Czarny z zewnątrz, wyjątkowo słodki w środku!

Wysiew pod osłony / do doniczek: III-IV, gł. 0,5 cm
Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: po 15 V
Rozstaw: 30-40cm x 50cm
Zbiór: VII-VIII
Stanowisko: słoneczne

Odmiana wysoka o ciągłym typie wzrostu, przeznaczona do uprawy w gruncie przy palikach, pod osłonami lub w donicach i skrzynkach balkonowych. Owoce słodkie, wyjątkowo smaczne, okrągłe, drobne, o średnicy 2-2,5cm i masie od 40 do 60 g. Skórka koloru purpurowo-brązowego, owoce w przekroju czerwone. Krzaki tych pomidorów są bardzo efektowne, mają dość gęsty pokrój, obsypane są licznymi gronami, tym ciemniejszymi w odcieniu i słodszymi w smaku, im bardziej są wystawione na działanie promieni słonecznych. Cieszą się dużą popularnością wśród kucharzy ponieważ idealnie komponują się w sałatkach i bardzo estetycznie wyglądają jako ozdoba dań mięsnych i wegetariańskich. Najczęściej są przeznaczone do bezpośredniego spożycia ponieważ najlepiej smakują na surowo.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.