Ogórek konserwowy Soplica mieszaniec F1 2g

4.70

Cucumis sativus L.

Termin siewu : poł. V
Rozstaw : 60-80 x 8-15 cm
Termin zbioru : poł. VII – IX

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna, stabilna w plonowaniu. Tworzy ciemnozielone krótkie bardzo kształtne owoce, bez tendencji do przerastania na grubość, zielone z małymi brodawkami. Odmiana odporna na choroby. Rośliny wyróżniają się silnym wigorem, dużą zdolnością regeneracji i długim okresem plonowania. Odmiana polecana do kwaszenia i przygotowywania przetworów – konserwowania.

Ogórki swoją popularność zawdzięczają walorom smakowym i dietetycznym, ze względu na wysoką zawartość soli zasadowych działają odkwaszająco na soki żołądkowe.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.