Ogórek konserwowy Julian mieszaniec F1 typ kwaszeniak 4g

4.10

Cucumis sativus L.

Termin siewu : poł. V
Rozstaw : 60-80 x 8-15 cm
Termin zbioru : poł. VII – IX

Odmiana średnio późna, grubobrodawkowa, plenna, dająca owoce dobrej jakości. Tworzy owoce kształtne, zielone ze smugami do ½ długości owocu, z brodawkami średniej wielkości z białymi kolcami.  Odmiana bardzo tolerancyjna wobec mączniaka rzekomego i odporna na parcha dyniowatych. Owoce tej odmiany polecane są do kwaszenia. Owoce bardzo długo zachowują dobrą jakość. Bardzo dobra zdrowotność pozwala na znaczne ograniczenie zabiegów ochronnych.

Ogórki swoją popularność zawdzięczają walorom smakowym i dietetycznym, ze względu na wysoką zawartość soli zasadowych działają odkwaszająco na soki żołądkowe.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.