Kapusta brukselska Casiopea 2g

3.10

Brassica oleracea L.

Termin siewu do inspektu : III – IV
Termin wysadzenia do gruntu : poł. V – VI
Rozstaw : 60 x 40-60 cm
Termin zbioru : XI – I

Odmiana średnio późna, o okresie wegetacji 155-165 dni od wysadzenia rozsady do gruntu, polecana do stopniowego zbioru. Tworzy główki niezbyt duże, ciemnozielone, gęsto osadzone i jędrne. Roślina osiąga wysokość 110-125 cm, posiada wysoką odporność na przewracanie i pokładanie. Odmiana odporna jest na mróz.

Kapusta brukselska jest warzywem o dużej wartości odżywczej i smakowej. Główki zawierają stosunkowo dużo białka, witamin i związków mineralnych. Warzywo doskonale nadaje się spożycia na świeżo jak i do zamrożenia.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.