Kalarepa Gigant 1g

3.10

Brassica oleracea L.

Termin siewu do inspektu : III
Termin wysadzenia do gruntu : k. IV – VI
Rozstaw : 20-30 x 30-40 cm
Termin zbioru : VII – X

Odmiana późna o okresie wegetacji 130 – 150 dni. Rośliny kalarepy, osiągające wagę od 3 do 5 kg. Kalarepy mają kształt kulisto-eliptyczny w kolorze biało-zielonym, z miąższem dobrej jakości, białoseledynowym, soczystym, bardzo smacznym, nie podatnym na łykowacenie. Odmiana polecana jest do uprawy letniej i jesiennej z przeznaczaniem do długotrwałego przechowywania, bezpośredniego spożycia i przetwarzania, szczególnie polecana do mrożenia.

Kalarepa zawiera dużo wapnia i żelaza. Polecana jest do spożycia na surowo. W wielu krajach spożywane są również liście ze względu na wysoką zawartość witaminy C. Kalarepa jest doskonałym dodatkiem do zup i surówek.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.