Kalafior Romanesco 0,5g

2.49

Brassica oleracea L.

Termin siewu do inspektu : poł III – IV
Termin wysadzenia do gruntu : VI 
Rozstaw : 40 – 50 cm
Termin zbioru : VII – IX

Odmiana o zachwycającym kształcie na zbiór jesienny. wymaga gleby żyznej i wilgotnej oraz nasłonecznionego stanowiska. wymaga częstego nawadniania i nawożenia oraz ubitego podłoża ze względu na płytki system korzeniowy. Róże mają atrakcyjny wygląd i smak.

Róże kalafiora zawierają białko, składniki mineralne, witaminy. Niewielka ilość błonnika powoduje, że jest to warzywo dietetyczne i lekkostrawne (100g tego warzywa to tylko 24 kcal). Kalafior jest polecany do mrożenia gdyż niewiele traci ze swoich właściwości smakowych i odżywczych.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.