Kalafior Romanesco 0,5g

2.49

Brassica oleracea L.

Termin siewu do inspektu : poł III – IV
Termin wysadzenia do gruntu : VI 
Rozstaw : 40 – 50 cm
Termin zbioru : VII – IX

Odmiana o zachwycającym kształcie na zbiór jesienny. wymaga gleby żyznej i wilgotnej oraz nasłonecznionego stanowiska. wymaga częstego nawadniania i nawożenia oraz ubitego podłoża ze względu na płytki system korzeniowy. Róże mają atrakcyjny wygląd i smak.

Róże kalafiora zawierają białko, składniki mineralne, witaminy. Niewielka ilość błonnika powoduje, że jest to warzywo dietetyczne i lekkostrawne (100g tego warzywa to tylko 24 kcal). Kalafior jest polecany do mrożenia gdyż niewiele traci ze swoich właściwości smakowych i odżywczych.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.