Groch siewny cukrowy Norli 15g – bez pergaminowej błony

3.10

Pisum sativum L.

Termin siewu : III – poł. V
Rozstaw : 20 x 30 cm
Termin zbioru : VI- VII

Nasiona groszku siewnego cukrowego Norli dają owoce bez pergaminowej błony, dlatego też mogą być jadane prosto z krzaczka. Strąki smaczne, delikatne, słodkie z chrupiącą skórką, dojrzewające latem. Wysiew nasion do gleby żyznej, próchniczej o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym, na stanowisko słoneczne i wilgotne. Przed wysiewem nasiona można namaczać przez 12 godzin w celu przyspieszenia kiełkowania. Odmiana groszku cukrowego Norli jest bogata w witaminy i składniki mineralne, posiada wysoką wartość energetyczną.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.