Groch siewny cukrowy Iłówiecki 40g

2.67

Bardzo smaczne, bezwłókniste strąki do bezpośredniego spożycia

Pisum sativum L.

Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: III-IV gł. 2-3 cm
Rozstaw: 25-35 cm
Zbiór: VI-VII
Stanowisko: słoneczne

Odmiana cukrowa, średnio wczesna do spożycia całych strąków na zielono.
Strąki długości 5-6 cm, słodkie o wysokiej zawartości cukru, nadające się do konsumpcji w całości oraz do zasmażania. Roślina o sztywnej łodydze, dorasta do 70 cm. Wewnętrzna strona jego strąków nie zawiera pergaminowej błony (tzw. wyściółki).
Groch Iłówiecki to jedna z najbardziej znanych w Polsce odmian grochu siewnego. Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą plennością oraz odpornością na groźne choroby. Jest źródłem witamin z grupy B oraz żelaza, wapnia, magnezu i potasu.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.