Fasola szparagowa tyczna Goldmarie 20g

4.10

Phaseolus vulgaris L.

Termin siewu : poł. V
Rozstaw : 50-60 x 50-60 cm
Termin zbioru : poł. VII – VIII/X

Odmiana szparagowa, wczesna do średnio wczesnej, przeznaczona na zbiór świeżych strąków jak również do zbioru suchych nasion. Strąki są żółte, długie, szerokie pozbawione włókien. Nasiona zbierane na świeżo są barwy jasnozielonej natomiast suche barwy białej. Odmiana stabilna w plonowaniu wymaga stosowania podpór. Wysiew w pierwszej połowie maja w rozstawie 50-60 x 50 – 60 cm po 2-3 nasiona w punkt.

Nasiona fasoli zawierają dużo białka, węglowodanów, witamin i soli mineralnych. Polecana jest dla osób na diecie bezmięsnej.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.