Fasola szparagowa karłowa Sonesta 20g

3.10

Phaseolus vulgaris L.

Termin siewu : poł V – poł. VII
Rozstaw : 30-40 x 7-10 cm
Termin zbioru : poł. VII – IX

Odmiana wczesna, obficie plonująca. Wytwarza strąki bezwłókniste, które wyróżniają się wyjątkową delikatnością i smakiem, o długości 12-13 cm, średnicy 9-10,5 mm,  proste, mięsiste o bardzo atrakcyjnym słonecznożółtym kolorze. Odmiana dobrze znosi duże wahania wilgotności i temperatury w trudnych warunkach uprawy. Rośliny posiadają silny system korzeniowy. Polecana jest do wielokrotnego zbioru ręcznego zarówno w uprawie standardowej z siewu od połowy maja do gruntu, jak i do uprawy wczesnowiosennej i jesiennej pod osłonami. Zebrane strąki możemy przeznaczyć do bezpośredniego spożycia, przetworzenia lub zamrożenia. Odporna jest na bakteriozę, antraknozę i wirusa mozaiki zwykłej fasoli.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.