Fasola szparagowa karłowa Ferrari 20 g

4.10

Phaseolus vulgaris L.

Termin siewu : poł. V
Rozstaw : 30-40 x 30 cm
Termin zbioru : VII – IX

Odmiana średnio wczesna o okresie wegetacji 60-63 dni, plenna. Tworzy rośliny średnio wysokie (45-50 cm), krzaczaste ze strąkami osadzonymi w górnej części. Strąki są ciemnozielone z błyszczącą skórką,  proste, długości ok. 13 cm, smukłe, okrągłe w przekroju, mięsiste, bez łyka i bardzo smaczne. Przeznaczona na jest do bezpośredniego spożycia oraz przetwarzania (konserwowania,  zamrażania).  Odmiana jest odporna na wirus zwykłej mozaiki fasoli, antraknozę, bakteriozę obwódkową fasoli oraz niskie minimalne temperatury wschodów. 

Młoda fasola szparagowa jest lekkostrawna, niskokaloryczna. Nasiona fasoli zawierają dużo białka, węglowodanów, witamin i soli mineralnych. Jest polecana dla osób na diecie bezmięsnej.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.