Nasiona Patisona Custard White 2g

3.10

Cucurbita pepo L.

Bogaty w witaminę C

Termin wysiewu do gruntu : poł. V
Rozstaw : 90-100 cm
Termin zbioru : VI – IX

Patison Custard White to wczesna odmiana, dająca białe owoce w kształcie dysku. Okres jej wegetacji to około 50 dni, rośliny sięgają wysokości 50-60 cm.

Nasiona Patisona Custard White wymagają gleb próchniczych, żyznych, przepuszczalnych i łatwo nagrzewających się. Patison potrzebuje osłonięcia od wiatru i regularnego podlewania.

Owoce patisona są cenione za swoje walory smakowe, odżywcze i dietetyczne oraz łatwość uprawy. Nadaje się do uprawy w pojemnikach. Idealny do kwaszenia, konserwowania, gotowania, duszenia, smażenia, zapiekania i faszerowania. Jest wrażliwy na chłody, przy ujemnych temperaturach zamiera.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.