Dynia zwyczajna – cukinia okrągła Tondo di Piacenza 2g

3.10

Cucurbita pepo L.

Wspaniały smak, obfity zbiór

Termin siewu do inspektu : III – IV
Termin wysadzenia do gruntu : poł. V
Rozstaw : 80-100 cm
Termin zbioru : VII – VIII

Cukinia Tondo di Piacenza to odmiana wczesna o okresie wegetacji 65-70 dni. Bardzo plenna, tworząca niskie krzaczki z drobnymi kulistymi ciemnozielonymi owocami. Roślina na stanowisko słoneczne, osłonięte od wiatru z odpowiednio wilgotnym podłożem, przepuszczalnym i zasobnym w składniki pokarmowe.

Owoce cukinii Tondo di Piacenza są bardzo smaczne z kremowym miąższem, nadają się do bezpośredniego spożycia, smażenia, duszenia, grillowania oraz konserwowania. Wysiew nasion cukinii Tondo di Piacenza można stosować bezpośrednio do gruntu gdy minie zagrożenie przymrozków.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości z wysoką siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Kategorie: ,

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw i ziół w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.