Niezapominajka alpejska mieszanka 0,3g

3.10

Myosotis alpestris – Ozdoba ogródków skalnych, naturalistycznych i leśnych 

Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: V-VII gł. 0,5-1cm
Wysokość: 10-25 cm
Kwitnienie: V-VI, w kolejnym roku
Stanowisko: słoneczne

Mieszanka niezapominajek alpejskich, roślin dwuletnich, o poduszkowym pokroju wysokości 10-25 cm i licznych niebieskich, różowych lub białych kwiatach zebranych w luźne kłosy. Bardzo często można spotkać je w zacienionych parkach i na brzegach zbiorników wodnych. Przepięknie wyglądają również w ogrodach – ich niskie, zwarte kępy mogą być wysadzane na rabatach i skalniakach, tworząc naturalistyczny górski wygląd. Stanowią urocze obwódki ścieżek i niewysokich murków czy płotków. Wspaniale prezentują się w donicach i pojemnikach, ustawione na tarasach i balkonach.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu  siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Kategoria:

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw, ziół i kwiatów w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.