Nasturcja wysoka, pnąca mieszanka 4g

3.60

Idealna do obsadzania ogrodzeń, altan, tarasów

Tropaeolum peltophorum

Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: V gł. 1-2cm
Wysokość: 300-400 cm
Kwitnienie: VII-X
Stanowisko: słoneczne

Roślina jednoroczna, pnąca o wysokości 3-4 m. Ma gładkie, silnie rozgałęzione i ulistnione pędy. Kwiaty w kształcie otwartego kielicha o średnicy około 7cm, w odcieniach od żółtego, prze pomarańcz, do czerwonego. Kwitnie aż do późnej jesieni, obsypując się dużą ilością delikatnych kwiatków. To wspaniała roślina na balkony, tarasy i do ogrodu, piękna ozdoba płotów, murów i altan. Zwabiają mszyce przez co chronią inne rośliny w naszym ogrodzie przed ich atakiem. Nasturcje ocieplają i rozweselają miejsca w których są posadzone. Są nie tylko pięknie wybarwione, ale także jadalne. Jej kwiaty można dodawać do sałatek i dekorować wszelkie potrawy.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu  siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Kategoria:

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw, ziół i kwiatów w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.