Kocanka ogrodowa suchołuska Swiss Giants mieszanka 0,5g

3.10

Kwiaty na suche bukiety z ogrodu babci

Helichrysum bracteatum

Wysiew pod osłony / do doniczek: III-IV gł. 0,1-0,5cm
Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: po 15 V
Wysokość: 40-60 cm
Kwitnienie: VII-X
Stanowisko: słoneczne

Kocanka nazywana również suchołuską to roślina jednoroczna wysokości 40-60 cm, której koszyczki kwiatowe są suche. Jest to mieszanka nasion różnokolorowych odmian. Suche, błyszczące kwiatostany są barwy białej, żółtej, pomarańczowej, różowej lub brązowej. Kwiaty te są niezastąpione na suche bukiety i wieńce. Wkłada się je również jako ozdobę do wazonu oraz sadzi na rabaty w ogrodzie, szczególnie w stylu wiejskim. Jest rośliną łatwą w uprawie, ma niewielkie wymagania, dobrze znosi suszę.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu  siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Kategoria:

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw, ziół i kwiatów w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.