Cynia daliowa mieszanka 1g

3.10

Magia kolorów i bajkowy klimat ogrodu

Zinnia elegans fl.pl dahliaeflora

Wysiew pod osłony / do doniczek: III gł. 1 cm
Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: po 15 V
Wysokość: 60-100 cm
Kwitnienie: VI-X
Stanowisko: słoneczne

To roślina jednoroczna z rodziny astrowatych popularnie nazywana również jakobinką. Charakteryzuje się sztywnymi, wzniesionymi łodygami, na których osadzone są intensywnie zielone, owalne, owłosione liście. Na łodygach mienią się kolorowe, dość duże kwiaty, zebrane w koszyczki o średnicy 10-12 cm, zbudowane z aksamitnych płatków. Kwiaty w tej mieszance cynii występują w wielu kolorach. Możemy cieszyć się kwiatostanem w odcieniach żółci, przez purpurę oraz czerwień, aż do soczystego fioletu. Nadają miejscu bajkowego klimatu, wabią wiele gatunków motyli swoim zapachem. Jest to roślina niezwykle trwała. Świetnie sprawdzi się na kwietnikach i rabatach jak również można ją uprawiać w doniczkach lub skrzynkach, aby udekorować tarasy oraz balkony. Kwiaty długi czas zachowują swoją świeżość po ścięciu.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu  siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw, ziół i kwiatów w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.