Aster chiński igiełkowy mieszanka 1g

3.33

On ciągle zdobi ogród, gdy inne już śpią …

Callistephus chinensis fl.pl

Wysiew pod osłony / do doniczek: III-IV gł. 0,5 cm
Wysiew / wysadzenie do gruntu na miejsce stałe: po 15 V
Wysokość: 50-70 cm
Kwitnienie: VII-X
Stanowisko: słoneczne

Roślina jednoroczna, o krzaczastym pokroju wysokości 50-70 cm. Kwiaty igiełkowe w mieszance różnorodnych kolorów – obficie kwitną, mają atrakcyjny wygląd. Są łatwe w uprawie i dobrze znoszą przesadzanie. Doskonale wyglądają na rabacie, a ścięte i ułożone w wazonie są ozdobą naszego mieszkania. Aster to roślina, która powinna znaleźć się w każdym ogrodzie. Ma duże, kolorowe kwiaty, a dodatkowo kwitnie stosunkowo późno. Gdy większość roślin przygotowuje się do zimy, jego kwiaty wciąż będą zdobiły Twój ogród.

Nasza Firma jest pod stałą opieką Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dzięki czemu  siłą kiełkowania i długim terminem przydatności do wysiewu.

Kategoria:

Opis

Na opakowaniu zamieszczono wszystkie niezbędne wiadomości na temat uprawy, jak również wskazówki dotyczące terminu przydatności jego nasion do siewu.
Nasze nasiona są nasionami dla profesjonalistów. Wszystkie nasiona warzyw, ziół i kwiatów w Naszej ofercie powstały w wyniku tradycyjnej hodowli i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw z Polski i Zagranicy.